OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Neat taplow on Thames", daterad 1883, signerad R. Salisbury.

370005. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Neat taplow on Thames", daterad 1883, signerad R. Salisbury.

40 x 60 cm.

Färgkrackerleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 60 cm.

Färgkrackerleringar.

Antal besök: 1 271