Taklampa. "Fun" 1960-tal. Efter Verner Panton.

36995. Taklampa. "Fun" 1960-tal. Efter Verner Panton.

De skira plattorna är av plast.

Normal bruksslitage. Elektriska ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 734