SKULPTUR, i form av dansös, brons, 1900-talets början.

369934. SKULPTUR, i form av dansös, brons, 1900-talets början.

Stämplad H.F under fotplatta. Höjd 14 cm.

Slitage på platta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på platta.

Antal besök: 1 096