SKRIN, valnötsfaner, tidigt 1900-tal.

369883. SKRIN, valnötsfaner, tidigt 1900-tal.

Skrin med klädd insida samt 3 mindre fack
Längd 33, bredd 25, höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, märken samt något uttorkad faner.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 806