FAT, större mängd, stål, 1900-tal.

3698743. FAT, större mängd, stål, 1900-tal.

fatens längd 20 cm,
ligger i låda.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

fatens längd 20 cm,
ligger i låda.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 223