BARBORD & BARSTOLAR, 3 delar, ek, MIO, 1900/2000-tal.

3698604. BARBORD & BARSTOLAR, 3 delar, ek, MIO, 1900/2000-tal.

Bord, höjd ca 110 cm, ca 70x70 cm.
2 st stolar, höjd ca105 cm, sitthöjd ca 75 cm, sittdjup ca 40 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, solblekt fläck på bordsytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 489