VAS, glas, Kosta Crystal Collection, 1900-talets andra hälft.

369858. VAS, glas, Kosta Crystal Collection, 1900-talets andra hälft.

Vas meddekor av luftbubblor mot svart botten
Diameter 10, höjd 21 cm.

Repor på vasens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10, höjd 21 cm.

Repor på vasens undersida.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 213