FIGURIN, porslin, Man med lie, Royal Copenhagen, Danmark.

369772. FIGURIN, porslin, Man med lie, Royal Copenhagen, Danmark.

Gods med glasyr i vitt, blått, brunt och grönt
Höjd 24 cm
Stämplad Royal Copenhagen Denmark FM 685.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 054