LÅDA, metall, industri, 1900-tal.

369768. LÅDA, metall, industri, 1900-tal.

Höjd 40 cm, bredd 41 cm, djup (exklusive handtag) 70 cm.

Slitage, rostfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rostfläckar.

Antal besök: 2 493