SOFFBORD, teak, 1950-/60-tal.

SOFFBORD, teak, 1950-/60-tal.
3697670. SOFFBORD, teak, 1950-/60-tal.

Fanerad med teak. Längd ca 90, bredd 70, höjd 47 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 585