BORD MED HYLLA, teak/björk, 1900-talets mitt.

369764. BORD MED HYLLA, teak/björk, 1900-talets mitt.

Längd 68, bredd 30, höjd 51 cm.

Bruksslitage samt smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 700