SKRIVBORDSLAMPA, mässing/målad metall, Triva, 1930-140-tal.

369760. SKRIVBORDSLAMPA, mässing/målad metall, Triva, 1930-140-tal.

Höjd på bild 40 cm.

Anlupen samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bild 40 cm.

Anlupen samt slitage.

Antal besök: 786