SKRIVBORDSLAMPA, mässing/glas, 1900-talets första hälft.

369756. SKRIVBORDSLAMPA, mässing/glas, 1900-talets första hälft.

Höjd på bild 37 cm.

Bruksslitage samt slagskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bild 37 cm.

Bruksslitage samt slagskador.

Antal besök: 674