HALLBYRÅ, 2-lådig, teak/ek, 1900-talets mitt.

369753. HALLBYRÅ, 2-lådig, teak/ek, 1900-talets mitt.

Längd 95, bredd 32, höjd 53 cm.

Smärre fanerskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 945