EMIL SCHUMACHER. etsning.

EMIL SCHUMACHER. etsning.
369736. EMIL SCHUMACHER. etsning.

Schumacher, Emil 1912-1999. Farbaquatintaradierung signerad, num. 8-60, om 22X29cm, arkstorlek 41x52cm, ramas in under glas.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Antal besök: 2 774