Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
STIG CLAESSON. Litografi, numrerad 17/200, signerad, daterad -84.
369697. STIG CLAESSON. Litografi, numrerad 17/200, signerad, daterad -84.
45 x 66 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 66 cm.
Ej examinerad ur ram.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
869