VASER, 2 st. Glas, delvis Klas-Göran Tinbäck, Kosta.

369668. VASER, 2 st. Glas, delvis Klas-Göran Tinbäck, Kosta.

Två vaser från Kosta varav den med vit grund signerad Kosta48254 Tinbäck
Höjd 11 respektive 15 cm.

Mindre vasen ej signerad, enstaka märken, vasen av Tinbäck med repor på vasens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 respektive 15 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 311