SCHACK MED PJÄSER, onyx, 1900-talets andra hälft.

369659. SCHACK MED PJÄSER, onyx, 1900-talets andra hälft.

Brädets mått, 40 x 40 cm.

Bruksslitage
Några små nagg på pjäser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brädets mått, 40 x 40 cm.

Bruksslitage
Några små nagg på pjäser.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 316