SKÅL, glas, "Anemone Nemorosa", Lisa Bauer, Kosta, 1970-tal, signerad.

369656. SKÅL, glas, "Anemone Nemorosa", Lisa Bauer, Kosta, 1970-tal, signerad.

Skål med etsad dekor av vitsippor
Övre diameter 15,5, höjd 9 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 619