OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, uppklistrad på pannå, Interiörscen, 1800-tal.

369643. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, uppklistrad på pannå, Interiörscen, 1800-tal.

67 x 55 cm.

Målningen troligen brandskadad, uppklistrad och därefter med blandat resultat restaurerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 55 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 883