STEFAN WALLMARK. Akryl på mdf-skiva.

3696102. STEFAN WALLMARK. Akryl på mdf-skiva.

"Lilla Luleå Älvs Källflöden", signerad samt daterad 08, 40x32 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 371