SOFFBORD, Indisk stil.

SOFFBORD, Indisk stil.
3695963. SOFFBORD, Indisk stil.

Höjd ca 42 cm
Bredd ca 117 cm
Djup ca 60 cm.

Bruksslitage, repor & märken, nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 42 cm
Bredd ca 117 cm
Djup ca 60 cm.

Antal besök: 361