AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN. Skulptur, stående dragspelare, snidat trä, hand- samt stämpelsignerad.

369593. AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN. Skulptur, stående dragspelare, snidat trä, hand- samt stämpelsignerad.

Höjd ca 27 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 cm.

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 3 909