SKULPTUR, glas, Kjell Engman, Kosta Boda, sent 1900-tal.

369564. SKULPTUR, glas, Kjell Engman, Kosta Boda, sent 1900-tal.

Skulptur med underfång, öga med tuppkam
Höjd 30 cm.

Ej signerad, en ytlig repa om 2,5 cm på skulpturens mitt, i övrigt repor på undersida, enstaka invänduga små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 409