BROSCH, förgyllt silver med snäckskalscamé. Vikt 15,8 g.

369562. BROSCH, förgyllt silver med snäckskalscamé. Vikt 15,8 g.

Höjd 52 mm. Snäckskalscamé med kvinnoprofil.

Bruksslitage. Camè sitter något ojämn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852