VAS, glas, Göran Wärff, Kosta Ateljé, 1970-tal.

369512. VAS, glas, Göran Wärff, Kosta Ateljé, 1970-tal.

Vas, med underfång i blått och grönt
Längd 19, höjd 21 cm.

Ej signerad, repor på vasens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19, höjd 21 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 440