HÄNGE 18k guld med briljantslipad diamant om ca 0,30ct med kedja, 1900/2000-tal.

369492. HÄNGE 18k guld med briljantslipad diamant om ca 0,30ct med kedja, 1900/2000-tal.

Hänge 18k höjd ca 8 mm.
Kedja, 18k, rodinerad, längd ca 50 cm.
Total vikt ca 2,2 gram.

Bruksslitage, kedja med bucklor på länk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge 18k höjd ca 8 mm.
Total vikt ca 2,2 gram.

Antal besök: 1 283