GITARRER, 2 st, 1900-tal, Levin samt Terada.

3694823. GITARRER, 2 st, 1900-tal, Levin samt Terada.

Terada.
Längd ca 100cm.
Levin.
Längd ca, 93 cm.

Slitage samt skador. Se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terada.
Längd ca 100cm.
Levin.
Längd ca, 93 cm.

Slitage samt skador. Se bild.

Antal besök: 294