LARS WILHELM KYLBERG. TECKNING, signerad.

3694474. LARS WILHELM KYLBERG. TECKNING, signerad.

Bildmått 36,5 x 26 cm.
Rammått 57 x 45 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 36,5 x 26 cm.
Rammått 57 x 45 cm.

Antal besök: 159