EWALD DAHLSKOG. pastell, signerad E af Dahlskog, daterad 1910.

369428. EWALD DAHLSKOG. pastell, signerad E af Dahlskog, daterad 1910.

Ramens mått 57 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått 57 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Antal besök: 1 147