KARL BERTIL NILSSON. "MODELL VID BLOMSTERFÖNSTRET".

3694118. KARL BERTIL NILSSON. "MODELL VID BLOMSTERFÖNSTRET".

Monogramsignerad och daterad 1983, olja på duk, betitlad à tergo, 87x98 cm.

Ram med hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med hanteringsslitage.

Antal besök: 537