BORDSUPPSATS, nysilver och glas, 1800-talets andra hälft.

369409. BORDSUPPSATS, nysilver och glas, 1800-talets andra hälft.

Veckad skål samt strut i rosatonad glasmassa.
Höjd 45 cm.

Bruksslitage, avnött silverlegering på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Antal besök: 704