Mässingsbeslag. Teakfanerad.
Längd 80 cm
Bredd 44 cm
Höjd 107 cm.
bruksslitage.
Stötmärke finnes.
Mässingsbeslag. Teakfanerad.
Längd 80 cm
Bredd 44 cm
Höjd 107 cm.
bruksslitage.
Stötmärke finnes.