ARNE BJÖRKEGREN. Abstrakt komposition, olja på pannå, signerad.

369402. ARNE BJÖRKEGREN. Abstrakt komposition, olja på pannå, signerad.

Bildmått 55,5 x 72,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 55,5 x 72,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 450