SLAGBORD, furu, 18/1900-tal.

SLAGBORD, furu, 18/1900-tal.
369395. SLAGBORD, furu, 18/1900-tal.

Bord med två underliggande lådor. Två slag. Längd 63,5, bredd 110, höjd 75 cm. Slagen, längd 68,5, bredd 110 cm. Totallängd med slag 200 cm.

Slitage. Märken. Repor. Fuktringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 782