BORDSFOTOGENLAMPA, mässing och glas, Kosmosbrenner, 1900-talets första hälft.

369376. BORDSFOTOGENLAMPA, mässing och glas, Kosmosbrenner, 1900-talets första hälft.

Höjd 55 cm.

Saknar blyglasrör. Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 965