Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
H.RIDDARSPORRE. Sjölandskap med fiskare. Olja på duk, signerad och daterad 1904.
36937. H.RIDDARSPORRE. Sjölandskap med fiskare. Olja på duk, signerad och daterad 1904.
39 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 58 cm.
Gomér & Andersson Linköping
3 294