OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, "Snapphaneeken i Sölvesborg", signerad.

3693477. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, "Snapphaneeken i Sölvesborg", signerad.

Mått med ram ca: 23x52 cm.
Bildmått ca: 11x37 cm.

Ytsmuts, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca: 23x52 cm.
Bildmått ca: 11x37 cm.

Ytsmuts, bruksskick.

Antal besök: 226