GLASSKÅL, Orrefors, Nils Landberg, 1900-tal.

369337. GLASSKÅL, Orrefors, Nils Landberg, 1900-tal.

Blått glas, Märkt: Orrefors NU 3953/5. 9,5x14 cm, höjd 6,5 cm.

små repor under.

Gör en kostnadsfri värdering!

små repor under.

Antal besök: 2 362