SKÅP, trä, 18/1900-tal.

369328. SKÅP, trä, 18/1900-tal.

Två lådor samt ett löst hyllplan invändigt. Skuren dekor nedtill.
Längd 89 cm.
Bredd 42,5 cm.
Höjd 148,5 cm.

Bruksslitage, slagmärken, renoverat och kompletterat, skador och lagningar, dörrar något skeva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 89 cm.
Bredd 42,5 cm.
Höjd 148,5 cm.

Antal besök: 1 046