CRESCENT, CYKEL, DAM, 1960/70-TAL.

3693217. CRESCENT, CYKEL, DAM, 1960/70-TAL.

27 tum.

Ytslitage, rostangrepp, låst, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 tum.

Antal besök: 592