BORDSLAMPA, Wolfgang Hirsch, Skansen Keramik, 1900-talets andra hälft.

369286. BORDSLAMPA, Wolfgang Hirsch, Skansen Keramik, 1900-talets andra hälft.

Signerad. Dekor med motiv från Egypten.
Höjd 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Antal besök: 2 233