BOPRDSUPPSATS, glas och metall, 1900-talets början.

369276. BOPRDSUPPSATS, glas och metall, 1900-talets början.

Vaser av blått glas med emaljmåleri. Vaser löstagbara. Dekor med drakhuvuden.
Höjd 26 cm, längd 27 cm.

Lagning och nagg på en vas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm, längd 27 cm.

Lagning och nagg på en vas.

Antal besök: 545