PLÅTBURKAR, 8 stycken, 1900-talets första hälft.

369275. PLÅTBURKAR, 8 stycken, 1900-talets första hälft.

Högsta höjd 22 cm
Lägsta höjd 10 cm.

Bruksslitage, repor, märken, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 22 cm
Lägsta höjd 10 cm.

Antal besök: 678