BALJA, på tre ben med öglehandtag, koppar, 1800-tal.

369253. BALJA, på tre ben med öglehandtag, koppar, 1800-tal.

Diameter 46, höjd 42 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 46, höjd 42 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 1 443