TAKLAMPA, metall och glaskupor, 5 armar, 1900-talets mitt.

369251. TAKLAMPA, metall och glaskupor, 5 armar, 1900-talets mitt.

Höjd 60 cm till tak
Diameter 46 cm.

Bruksslitage
Fläckar på metallen
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm till tak
Diameter 46 cm.

Bruksslitage
Fläckar på metallen
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 635