BORDTENNISBORD, Stiga Midi Combi.

3692518. BORDTENNISBORD, Stiga Midi Combi.

Infällbara ben.
Höjd ca: 76 cm.
Mått ca: 121x105 cm/per bord.

Ytsmuts, bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Infällbara ben.
Höjd ca: 76 cm.
Mått ca: 121x105 cm/per bord.

Antal besök: 556