NILS & KAJSA STRINNING. Vägghylla, "String", 1960-tal.

3692438. NILS & KAJSA STRINNING. Vägghylla, "String", 1960-tal.

3 gavlar samt 2 hyllplan, 1 skrivbordhylla, 2 tidningshyllor. Längd 80 cm. Djup 20 cm. Höjd 76 cm.

Bruksslitage, märken, några skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 391