ELGITARR, Harmony Les Paul, 1970-tal.

3692276. ELGITARR, Harmony Les Paul, 1970-tal.

Längd ca 100 cm. Märkt med etikett HD740AB.
Med mjuk väska.

Bruksslitage. Skadat plektrumskydd. Repor och stötskador. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med mjuk väska.

Antal besök: 1 516