STOLAR, 6 st, Nordiska Kompaniet, gustaviansk stil, 1900-tal.

369226. STOLAR, 6 st, Nordiska Kompaniet, gustaviansk stil, 1900-tal.

Fast stoppad och nitad klädsel.
Sitthöjd 46 cm.
Sitsbredd 50 cm.
Sitsdjup ca 47 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, vissa ranka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 46 cm.
Sitsbredd 50 cm.
Sitsdjup ca 47 cm.

Antal besök: 2 401